КОЛЕКТИВНА МОНОГРАФІЯ «ҐРУНТИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»: ТЕОРЕТИЧНЕ ТА ПРАКТИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ»

Автор(и)

  • Є. Н. Красєха Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Ukraine
  • В. І. Тригуб Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Ukraine

DOI:

https://doi.org/10.18524/2303-9914.2021.1(38).234719

Ключові слова:

ґрунти, Львівська область, сучасний стан, деградація, охорона, поради господареві

Анотація

Рецензована колективна монографія «Ґрунти Львівської області» висвітлює багаторічні дослідження генетичної природи, географічного поширення, складу та властивостей основних типів і підтипів ґрунтів Львівської області.
Монографія містить: передмову, 10 розділів, список використаної літератури, додаток, відомості про авторів. Текст ілюструється табличним матеріалом, рисунками, сучасними фотоілюстраціями ґрунтових профілів. Сумарний обсяг
монографії становить 424 сторінки. Це перша теоретично-практична наукова праця, що містить повноцінну інформацію про стан ґрунтів і ґрунтового покриву Львівщини. Дотепер основним джерелом інформації про ґрунти Львівської області слугували матеріали великомасштабного ґрунтового обстеження, проведеного ще у 1957–1961 роках та висвітлені у публікації Я. Оленчука і А. Николина «Ґрунти Львівської області», що вийшла друком в 1969 році. Рецензована монографія є фундаментальною працею в сфері дослідження ґрунтів, проблем сучасного землекористування та їх охорони.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-11-08