СУЧАСНІ ОСОБЛИВОСТІ КРУЇЗНОГО ТУРИЗМУ В УКРАЇНСЬКОМУ ПРИЧОРНОМОР’Ї
DOI:
https://doi.org/10.18524/2303-9914.2010.10.195368Ключові слова:
круїзний туризм, порти Причорномор’я, пізнавальні екскурсії, круїзно-судноплавні компаніїАнотація
Круїзний туризм в українському Причорномор’ї — один з напрямів розвитку даного регіону, який здатний підвищити його економічний потенціал і рівень зайнятості населення. У зв’язку з втратою власного пасажирського флоту Україна вимушена орієнтуватися на іноземні круїзні компанії. Тут необхідно створити умови вдосконалення портово-пасажирської, екскурсійної і рекреаційної інфраструктури для круїзних туристів і стимулювати інтерес місцевих органів влади до проблем реклами туристичних ресурсів відповідних територій для залучення круїзів міжнародного рівня.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2010 Вісник Одеського національного університету. Географічні та геологічні науки
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Авторські права охороняються Законом України “Про авторське право і суміжні права”.
Автор зобов’язаний подавати свої матеріали у вигляді, що відповідає вимогам відповідних стандартів з підготовки авторських оригіналів та правил, установлених редакцією.
У разі відмови автору в публікації його матеріалів він має право на одержання висновку щодо цього.
Редакційна колегія залишає за собою право на редакційні виправлення.
Гонорар за опубліковані роботи авторам не сплачується, друкований примірник не видається.
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Віснику здійснюється на некомерційній основі.
Усі права на матеріали, опубліковані в Журналі, захищені. Будь-яке використання матеріалів, опублікованих в Журналі повністю або частково, без дозволу Видавництва забороняється. Запити відносно усіх видів використання вказаних матеріалів повинні спрямовуватися у Видавництво.
Автор (співавтори) несуть усю відповідальність за науковий зміст, достовірність відомостей, використовуваних в статті, а також за збереження державної і комерційної таємниці.
Відхилені редколегією статті авторам не повертаються. Рецензент і члени редколегії журналу не мають права використовувати матеріали статті без письмового дозволу автора.