Редакційний штат

15. Л. М. Токарчук, канд. юр. наук;
  16. М. І. Ніколаєва, канд. політ. наук;
  17. В. В. Яворська, д-р геогр. наук;
  18. Н. В. Кондратенко, д-р філол. наук.

РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ СЕРІЇ

Голова редакційної колегії:

Яворська В. В., д-р. геогр. наук, професор, професор, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, кафедра економічної та соціальной географії і туризму (Україна, Одеса)

Заступник голови редакційної колегії:

Кадурін С. В., канд. геол. наук, доцент, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Кафедра морської геології, гідрогеології, інженерної геології та палеонтології  (Україна, Одеса)

Відповідальний секретар редакційної колегії:

Коломієць К. В., канд. геогр. наук, доцент, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Кафедра економічної та соціальной географії і туризму (Україна, Одеса)

Члени редакційної колегії:

Андріанова О. Р., д-р геогр. наук, пров. наук. співр., Морський гідрофізичний інститут НАН України, відділення гідроакустики (Україна, Одеса)

Буйнєвич І. В., PhD (Геологія), доцент, Університет Темпл, кафедра Наук про Землю та навколишнє середовище (США, Філадельфія)

Зайга Крішьяне, д-р геогр. наук, проф. Латвійського університету, Факультет географії та наук про Землю (Латвія, Рига)

Коболєв В. П., д-р. геол.-мін. наук, проф.,  Київський національний університет ім. Т. Шевченка, кафедра геофізики (Україна, Київ)