ВПЛИВ БАЛОЧНОЇ ЕРОЗИОНОЇ СИСТЕМИ НА ПЕРЕРОЗПОДІЛ ТЕХНОГЕННИХ ЗАБРУДНЮВАЧІВ У ГЕОЛОГІЧНОМ СЕРЕДОВИЩІ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2303-9914.2013.1(17).184149Ключові слова:
геологічне середовище, забруднювачі, яружно-балочна мережаАнотація
Наведено результати дослідження впливу балочної ерозійної системи на процес перерозподілу техногенних забруднювачів у грунтах, на берегах Сакського озера. Описано геоморфологічні характеристики яружно-балочної мережі району, що сприяють інтенсивному накопиченню забруднювачів.
Посилання
Альбов С. В. Гидрогеология Крыма / С. В. Альбов // – Ан УССР, К.: 1956. – 140 с.
Особенности экологического мониторинга окружающей среды в округе санитарной охраны городакурорта Саки: материалы Всеукраинской научной конференции [«Мониторинг природных и техногенных сред»] – Симферополь: ДИАЙПИ, 2008. – 310 с.
Гулов О. А. Информация о современном состоянии гидроминеральных ресурсов лечебного назначения на территории АР Крым / О. А. Гулов, В.А. Хохлов // Сб. статей специалистов ДП «Сакская ГГРЭС»1995-2007. – Саки: ГГРЭС. – 210 с.
Герасимова А. С. Проблемы устойчивости геологической среды к техногенным воздействиям: гидрогеология и инженерная геология [обзор АО] / А. С. Герасимова, В. А. Королев. – М.: Геоинформ, 1994. – 254 с.
Оценка степени изменения уровня техногенного загрязнения почв и грунтовых вод в районе Сакского месторождения лечебной грязи и рапы: матеріали 6-ої міжнародної науково-практичної конференції «Інженерний захист територій і об’ектів у зв’язку з розвитком небезпечних геологічних процесів». – Київ: НПЦ «Екологія Наука Техніка», 2009. – 212 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 Вісник Одеського національного університету. Географічні та геологічні науки
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Авторські права охороняються Законом України “Про авторське право і суміжні права”.
Автор зобов’язаний подавати свої матеріали у вигляді, що відповідає вимогам відповідних стандартів з підготовки авторських оригіналів та правил, установлених редакцією.
У разі відмови автору в публікації його матеріалів він має право на одержання висновку щодо цього.
Редакційна колегія залишає за собою право на редакційні виправлення.
Гонорар за опубліковані роботи авторам не сплачується, друкований примірник не видається.
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Віснику здійснюється на некомерційній основі.
Усі права на матеріали, опубліковані в Журналі, захищені. Будь-яке використання матеріалів, опублікованих в Журналі повністю або частково, без дозволу Видавництва забороняється. Запити відносно усіх видів використання вказаних матеріалів повинні спрямовуватися у Видавництво.
Автор (співавтори) несуть усю відповідальність за науковий зміст, достовірність відомостей, використовуваних в статті, а також за збереження державної і комерційної таємниці.
Відхилені редколегією статті авторам не повертаються. Рецензент і члени редколегії журналу не мають права використовувати матеріали статті без письмового дозволу автора.