РОЗДУМИ НА ПОЛЯХ МОНОГРАФІЇ Ю. Д. ШУЙСЬКОГО «ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ТА МЕТОДОЛОГІЯ БЕРЕГОЗНАВСТВА»
DOI:
https://doi.org/10.18524/2303-9914.2020.1(36).205191Ключові слова:
географія, берегознавство, формування, регіональні результати, теорія, практикаАнотація
Знаний в Україні фахівець-географ, професор І. Г. Черваньов рецензує фундаментальну монографію Почесного члена Українського Географічного товариства Ю. Д. Шуйського про історію започаткування, розвиток та формування географічної науки «Берегознавство». Книга містить: Вступ, 4 розділи, завершення, розширений абстракт англійською мовою (5 сторінок), цитована література 360 назв. Текст ілюструється 81 рис. та 21 фото, 4 табл. Сумарний обсяг становить 448 сторінок. Це перша загальнотеоретична робота після монографій В. П. Зенковича, В. В. Лонгінова, О. К. Леонтьєва, їх послідовників. Вона має міжнародне значення та остаточно стверджує берегознавство як окрему міжгалузеву географічну науку.
Посилання
1. Shujskij Yu. D. (2018) Istoriya razvitiya i metodologiya beregovedeniya: monografiya [History of development and methodology of coastal science: monograph], Odessa: Astroprint, 448 p.
2. Shujskij Yu. D. (2003) Kilijskaya delta Dunaya i voprosy vodnyh putej [Kiliya Danube Delta and waterway issues]. Problemy ekologicheskoj bezopasnosti transportnyh koridorov v Chernomorskom regione: Sb. nauchn. trudov, Odessa: OCNTEPI, 148–159 pp.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Вісник Одеського національного університету. Географічні та геологічні науки
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Авторські права охороняються Законом України “Про авторське право і суміжні права”.
Автор зобов’язаний подавати свої матеріали у вигляді, що відповідає вимогам відповідних стандартів з підготовки авторських оригіналів та правил, установлених редакцією.
У разі відмови автору в публікації його матеріалів він має право на одержання висновку щодо цього.
Редакційна колегія залишає за собою право на редакційні виправлення.
Гонорар за опубліковані роботи авторам не сплачується, друкований примірник не видається.
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Віснику здійснюється на некомерційній основі.
Усі права на матеріали, опубліковані в Журналі, захищені. Будь-яке використання матеріалів, опублікованих в Журналі повністю або частково, без дозволу Видавництва забороняється. Запити відносно усіх видів використання вказаних матеріалів повинні спрямовуватися у Видавництво.
Автор (співавтори) несуть усю відповідальність за науковий зміст, достовірність відомостей, використовуваних в статті, а також за збереження державної і комерційної таємниці.
Відхилені редколегією статті авторам не повертаються. Рецензент і члени редколегії журналу не мають права використовувати матеріали статті без письмового дозволу автора.