МІЖНАРОДНІ ТУРИСТИЧНІ ПРИБУТТЯ ТА ДОХОДИ ВІД ІНОЗЕМНОГО ТУРИЗМУ: ЗАГАЛЬНОСВІТОВА ДИНАМІКА ТА АНАЛІЗ ЗА КРАЇНАМИ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2303-9914.2017.2(31).120897Ключові слова:
міжнародний туризм, в’їзні туристичні потоки, туристичні прибуття, доходи від іноземного туризму, кластерний аналізАнотація
За методологіє Всесвітньої туристичної організації (UNWTO) та на статистичній базі Всесвітнього банку досліджена загальносвітова динаміка міжнародних туристичних прибуттів і доходів від іноземного (в’їзного) туризму за 1995–2014 рр., зокрема висвітлений загальний тренд зростання, виявлені та пояснені відхилення від нього. Також за цими двома показниками проведений кластерний аналіз методом k-середніх для 115 країн світу за 2008 р. – останнійперед фінансовою кризою рік дослідження.
Посилання
Aleksandrova, A. Yu. (2002), Mezhdunarodnyi turizm: uchebnik dlya studentov vysshyx ucheb. Zavedenyj [International tourism: Textbook for university students], Moscow: Aspekt-Press, 470 p.
Korol, O. D., Skutar, T. D. (2008), Mizhnarodnyj turyzm: metodyka i materialy statystychnyx doslidzhen [International tourism: methods and materials of statistical research], Chernivtsi: Ruta, 64 p.
Lyubitseva, O. O. (2003), Rynok turystychnyh posluh [The market of tourist services], Kyiv: Alterpres, 436 p.
Boniface, B., Cooper, C. (2009), Worldwide Destinations: The Geography of Travel and Tourism, Oxford: Butterworth Heinemann, 644 p.
International tourist arrivals & International tourism receipts (electronic journal) : UNWTO Tourism Highlights, 2001-2016 Editions, Available at: http://mkt.unwto.org/publications.
International tourism, number of arrivals & International tourism, receipts (current US$) (electronic data base) : World Bank Open Data, Available at: http://data.worldbank.org.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Вісник Одеського національного університету. Географічні та геологічні науки
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Авторські права охороняються Законом України “Про авторське право і суміжні права”.
Автор зобов’язаний подавати свої матеріали у вигляді, що відповідає вимогам відповідних стандартів з підготовки авторських оригіналів та правил, установлених редакцією.
У разі відмови автору в публікації його матеріалів він має право на одержання висновку щодо цього.
Редакційна колегія залишає за собою право на редакційні виправлення.
Гонорар за опубліковані роботи авторам не сплачується, друкований примірник не видається.
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Віснику здійснюється на некомерційній основі.
Усі права на матеріали, опубліковані в Журналі, захищені. Будь-яке використання матеріалів, опублікованих в Журналі повністю або частково, без дозволу Видавництва забороняється. Запити відносно усіх видів використання вказаних матеріалів повинні спрямовуватися у Видавництво.
Автор (співавтори) несуть усю відповідальність за науковий зміст, достовірність відомостей, використовуваних в статті, а також за збереження державної і комерційної таємниці.
Відхилені редколегією статті авторам не повертаються. Рецензент і члени редколегії журналу не мають права використовувати матеріали статті без письмового дозволу автора.